Reklam
Reklam
Reklam
Reklamı Geç
Video Önü Reklam
Reklam

Akk %100 Kaldırma I Akk Kaldırma 2018

Uzun zamandır araştırdığım AKK durumunu sonunda çözmeyi başardım. Bildiğiniz üzere sınırsız denilen internet asılında sınırlı ama hız sınırı var. Hız sınırı da insanları yeterince çileden çıkarmaya yetiyor.
Örneğin 50 gb bir internet aşım sınırınız var ve siz bunu ay sonu gelmeden zaten bitirmiş oluyorsunuz ve size bir üst pakete geçmeniz için sürekli arama yapılmakta. Bundan kurtluşun videosunu sizlere risk alarak sundum.
Yapmanız gereken tek şey yakın çevrenizde sınırsız paketi olan bir akrabanız yada bir arkadaşınızı kullanıcı adını ve şifresini almak. Sonra evinizdeki modem ayarlarına girerek kendi kullanıcı adınız yerine bu kullanıcı adını ve şifreyi giriyorsunuz peki ne oluyor AKK kalmış ve internetiniz özgürlüğüne kavuşmuş oluyor.
Yani 4 veya 5 Mbps düşen internetiniz gerçekte kaç alıyorsanız aynı seviyeye yeniden çıkmış oluyor.
Eğer kullanıcı adını ve şifresini 1 ay kullanırsanız sizin kotanızın halen 50 gb olduğunu göreceksiniz. Birde kullanıcı adını ve şifresini aldığınız kişinin internet aşım kota yada Akk dediğimiz sınırsız olduğu için ne faturasına neden internetine bir zarar vermez.
Bu işi sizler için çözen bu kanala lütfen destek olun.
AKK HESAPLARI
https://exfreak.com/anasayfa
Bu siteden alabilirsiniz.
Bu içerik 779 kez izlendi.
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk hacker grubu ABD'yi sallamaya devam ediyor
Türk hacker grubu ABD'yi sallamaya devam ediyor
Yeni dönem Açıköğretim Lisesi (AÖL) kayıt ve kayıt yenilemesi ne zaman?
Yeni dönem Açıköğretim Lisesi (AÖL) kayıt ve kayıt yenilemesi ne zaman?